SEYHAN ÇÖP KONTEYNER VE GERİ DÖNÜŞÜM

SEYHAN Çöp Konteyner

Uzel Konteyner SEYHAN  Çöp Konteyner ını en son üretim teknikleri kullanılarak Avrupa standardı EN 840’ın katı kalite gereksinimlerine uygun biçimde imal etmektedir.

Yüksek kalite geri dönüşümü mümkün polietilen, yüksek-basınçlı enjeksiyon kalıp prosesinden geçirilerek uzun ömür beklentisini garantiler, kimyasallara, donmaya, ısıya ve UV ışımasına karşı mukavimdir. Tüm metal bileşenler korozyona karşı dayanıklı ve sağlam, yüksek kaliteli galvaniz çeliğinden imal edilmiştir.

Gövdenin ön ve yan yüzeyleri taşınma ve boşaltım esnasında herhangi ağır bir çöpün neden olabileceği deformasyonlara karşı özellikle güçlendirilmiştir.

İşlenmemiş materyallerin sistematik kalite kontrolü, üretim prosesleri ve bitmiş ürünler ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ile birlikte kalite istikrarını garantiler. Çevresel planlar, politikalar ve faaliyetler ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı ile uyumludur.

2 Tekerlekli Mobil Çöp Kutuları ve 4 Tekerlekli Mobil Çöp Konteynerleri

UZEL KONTEYNER Çevre Sistemleri, belediye ve atık yönetim firmalarının tüm beklentilerini karşılayan, çok sayıda pratik, test edilmiş ve kanıtlanmış ürün çözümleri sunmaktadır:

  • Metal, cam ve diğer geri dönüşümü mümkün materyaller için özel kapaklar
  • Çeşitli kilit sistemleri
  • Organik veya mutfak atıkları için çöp kutuları
  • Tanımlama sistemleri

Mobil çöp kutularda her türlü ihtiyacınız için UZEL KONTEYNER verimli ve maliyet etkili çözümler sunmaktadır.

HEMEN ARA: 0541 499 96 79

 

Tüm Çöp Konteynerları İncele

SEYHAN Çöp Konteyner Özellikleri

Gövde 2.00 mm. sacdan tek parça olarak kıvrılıp, preslenerek form verilmiş ve mukavemeti arttırılmıştır. Taban köşeler ile üst arka ağız radüslüdür. Gövde sacı ile aynı sacdan imal edilen yan sacların birbirine montajı, yan sacların kenarlarında preslenerek oluşturulan en az 15.00 mm. genişliğindeki bükülmüş çıkıntı veya dudak tüm çevre ve radüsler dahil, bu çıkıntı ile yan saclar ve gövde sacı, dıştan radüsler dahil kaynakla kesintisiz olarak birleştirilmiştir.

Gövde kaynağı ve diğer kaynaklar gazaltı tekniği ile cürufsuz, kesintisiz kaynatılarak ve gövde su sızdırmayacak şekilde yapılmıştır.

Kaldırma kulakları 4.00 mm. gövdeye takviyeli kaynaklıdır. Yanlarda taşıma kulpu mevcuttur.

Konteyner kapağı 1.50 mm. sacdan, kendi ekseni etrafına açılabilen kapak sistemi şeklinde imal edilmiştir. Kapak tek parça olup, açma kulpu, dayama ve kilit sistemine sahiptir. Ayrıca kapakta içten mukavemet arttırıcı profil takviyeleri bulunmaktadır.

Taşıyıcı 4 adet 150×45 mm. ebadında 2 adeti 360 derece dönerli, 2 adeti sabit ve maşa sacı 3.00 mm. olan TS EN 12532 standardına uygun teker mevcuttur. Teker bağlantı ayak sacı 3.00 mm.dir.

Konteynerin içi ve dışı kapak dahil komple Sıcak Daldırma Galvanizleme sistemi ile TS EN ISO 1461 standardına uygun galvanizlenmiştir.

Ön yüzeye belediye ismi, çöp atan insan figürü ve ‘Çevremizi Temiz Tutalım’ sloganı yazılır.

Konteyner TS EN 840-2 Standart Uygunluk Belgelidir

HEMEN ARA: 0541 499 96 79

Menü