1985 yılında Tokat Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Uzel Konteyner İmalat firması ihtiyaca özel ÇÖP KONTEYNER imalatına kesintisiz devam ediyor.

“Geleceğe Temiz Bir Miras Bırakıyoruz” mottosuyla yola çıkan Uzel Konteyner firması, çöp konteyneri üretiminde 40 yıllık tecrübesi ile hizmet veriyor.

Türkiye içi pazarda sektörün önde gelen firmalarından biri olarak, toplam 16 BİN metrekarelik modern üretim tesisinde, ihracat tipi metal malzemeleri müşterilerine sunan Uzel Konteyner; ürettiği çöp konteynerlerini ülkenin dört bir yanına ulaştırıyor.

Ana ürünleri arasında; belediyeler için özel üretilen 400 Litre ve 770 Litre kapasiteli çöp konteynerleri, Geri Dönüşüm Kutuları ve Park ekipmanları bulunan Uzel Konteynerde, istenilen her ebatta üretim yapılmaktadır.

35 kişilik uzman kadrosu ile kaliteli ve dayanıklı ürünler ürettiklerini belirten Uzel Konteyner Firması Müdürü Semih Uzun, çöp konteyner üretimi ve firma hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Her bir konteynerimizi, titizlikle üretiyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Kaliteli Ham Madde, Uzman İşçilik, Alanında Uzman Ekip ve Müşteri Memnuniyeti bizim vazgeçilmez unsurlarımızdır.

Bizim için önemli olan çöp toplamak değil, sevgi toplamaktır. Çünkü 40 yıllık hikâyemizi çevremize, çevre sağlığımıza ve temizliğine adadık. Bütün imalatlarımızda doğadan ilham aldık.

Bir yandan çöp konteyner üretimi yaparken bir yandan da geri dönüşüm noktasında özel çalışmalara imza attık. İhtiyaçlara uygun, özel tasarımlı geri dönüşüm kutularını üretiyoruz.

Sıcak galvaniz ve Galvaniz Sac’dan Dış Kullanıma Özel Üretilen Metal Çöp Konteynerler, Uygun Fiyatlı Sıcak ve Soğuğa Dayanıklı Metal Galvaniz Çöp Konteynerler, ihtiyacınıza Uygun Boyut ve Materyaldeki Çöp Konteynerlerin üretimini yapıyoruz.

“Temiz Şehirler, Mutlu İnsanlar”

Mutlu bir ekiple, paydaşlarımıza, belediyelerimize, şehirlerimize olan katkımızla bugünlere geldik. Çevreye olan saygımızla işimizi aşkla yapıyor, gelecek nesillere daha güzel ve yaşanabilir bir dünya bırakmaya gayret ediyoruz. İstenilen her ebatta çöp konteyneri imalatımız mevcuttur. Belediyeler için özel çalışmalar yapıyor, istedikleri kadar ürünü en kısa sürede üretiyor ve ulaştırıyoruz.

Uzel Konteyner İmalat olarak, ülkemize, belediyelerimize, şehirlerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyor ve gelişiyoruz. Şu anda inşaatı devam eden yeni 5 BİN metrekarelik alanımızı ülkemize kazandırmak için gayret ediyoruz. Gücümüzü, yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri memnuniyetinden alıyoruz.”

Çöp Konteyner üretiminde lider ve güvenilir firma Uzel Konteyner.

Temiz bir gelecek için: Uzel Konteyner

UZEL KONTEYNER

https://www.uzelkonteyner.com/

Telefon: 0 541 499 96 79

Adres: Bedestenlioğlu OSB Mah. Recep Yazıcıoğlu Bulvarı No:32/2 Tokat0

 

Sosyal Medya Adreslerimiz:

İnstagram: https://www.instagram.com/uzelkonteyner

Facebook: https://www.facebook.com/uzelmetal

Youtube: https://www.youtube.com/@uzelkonteyner

 

#ÇöpKonteyner #Konteyner #BelediyeKonteyner #İmalat #ÇöpKonteynerİmalat #UzelMetal #SemihUzun #Tokat

Menü